Bir ev için neye ihtiyacınız varsa

Ev yaptırırken gerekli olacak her ihtiyacınız için yanınızdayız. İsteklerinize göre tasarlanmış çelik ev, zemin betonu, havuz, bahçe duvarı, peyzaj, foseptik, panjur ve sabit dolap (mutfak, yüklük vb.) gibi ihtiyaçlarınızı tek yerden karşılama imkanı sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Çelik Yapılar

Zemin betonu dahil, anahtar teslim evler

Havuz

Bahçenize uygun havuz ve dahili sistemleri

Bahçe Duvarı

Arsanızın çevresine isteğinize göre; duvar, tel, kapı kurulumu

Peyzaj / Bahçe Düzenleme

Çimlendirme, ağaç ve kalıcı bitki dikimi, kamelya

Mutfak Dolabı

Çimlendirme, ağaç ve kalıcı bitki dikimi, kamelya

Panjur Sistemleri

Pencereler için otomatik sistem panjur kurulumu

Projenizi detaylandırmak için

Çelik Yapılar

Sahadaki 6 yıllık tecrübemizle, bölgemizi iyi tanıyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde  anahtar teslim evler inşa ediyoruz. Biz işlerimizi, işletme sahibimizin memleketi olan bölgemizi çok iyi tanımasının verdiği avantajla yürütüyoruz. Bu faktör aynı zamanda güven konusunda da sizler için de bir avantaja dönüşüyor.

İşinizi yaptırırken yapılacak işi çok iyi bilen, ihityaçları çok iyi tespit eden ve başladığı işi belirtilen bitiş süresinde teslim eden bir kadro ile çalışmanın huzurunu yaşamanız bizim için çok önemli. Her detayıyla tek tek ilgilendiğimiz inşaatlarımıza başladığımızda, aktif olarak çalışan hızlı ve profesyonel bir ekip ve sürece hakim bir muhatap bulacaksınız. 

 • Çelik otel

 • Çelik villa

 • Çelik köy evleri

Havuz

Bahçeli bir eviniz varsa, istenilen ikinci şey genellikle ailenize özel bir havuz olur. Hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı uyum içinde değerlendirip, sizin için en uygun havuz projesini ortaya çıkarıyoruz.

Hem inşa ettiğimiz evler için hem de mevcut evleriniz için, beklentilerinize uygun şekilde havuzunuzu inşa ediyoruz. Havuz sistemleri arasından seçiminizi yaparken zamanı ve bütçeyi en uygun şekilde kullanıp bahçenize en uygun olan havuzun kurulumunu gerçekleştiriyoruz. 

 • Taşmalı havuz

 • Gizli taşmalı havuz

 • Skimmerli havuz

Bahçe Duvarı

Arsa sınırlarınızı belirlerken de estetik, işlevsel ve bütçe dostu duvar, tel, çit ve kapı çözümlerimizle yanınızdayız.

Doğa dostu ve bölgemizin dokusuna uygun seçeneklere öncelik vererek, sizlerin istekleri doğrultusunda yenilikçi bir anlayışla sınırlarınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz.

 • Sınır belirlemek için kullanılabilecek, ince, demir çitler

 • Dikey ahşap bahçe duvarı

 • Doğal ahşap bahçe duvar

 • Dikey döşenmiş kalaslar

 • Desenli yüzeye sahip yüksek beton duvar

 • Avlu kapatmak için beyaz ahşap çıtalar

 • Modernize edilmiş taş duvar

 • Beton duvar üzerine yatay ahşap çıta

 • Taş duvar, beton duvar, ahşap zemin

 • Lazer kesim, ağaç formunda ferforje çitler

Peyzaj / Bahçe Düzenleme

Arsanıza çelik evinizi yaptıktan sonra, bahçe düzenlemesiyle ilgili ihtiyaçlarınız için de yanınızdayız. 

Arazinizi oluşturan tüm doğal karakterleri tespit ederek, toprak, sulama sistemleri ve mevcut iklim koşullarını ön planda tutan bir anlayışla bahçenize en uygun peyzaj uygulamasını sunuyoruz.

Ağaçlandırma, çimlendirme, taş döşeme, havuz, havuz çevresinin dizaynı, kalıcı bitkilerin dikimi, bahçe duvarı, barbekü kurulumu, çardak gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok şek için hizmet veriyoruz.

Mutfak Dolabı / Sabit Dolap

Ev hayatımızın önemli bir parçası olan dolapları, evinize uygun şekilde dizayn edip kendi atölyemizde imalatını gerçekleştiriyoruz.

Mutfak dolabı, gardırop, yüklük, portmanto, ayakkabılık, çamaşır odası dolapları gibi ihtiyaç olabilecek tüm sabit dolapların üretimi için de yanınızdayız. Doğru ölçüler, kaliteli malzeme, bütçe dostu bir anlayışla, ömür boyu severek ve rahatlıkla kullanabileceğiniz dolapları üretip uyguluyoruz.

Bilgisayar ortamında ölçülerinize uygun dolapları çizip, projenize göre konumlandırarak imalat öncesinde 3 boyutlu olarak görmenizi sağlayıp ihtiyaçlarınızı doğru tespit etme avantajını yaşamanızı da sağlıyoruz. 

Panjur Sistemleri

Bahçeli bir eviniz varsa, istenilen ikinci şey genellikle serinletici bir havuz olur.

Hem inşa ettiğimiz evler için hem de mevcut evleriniz için, isteklerinize göre havuz inşa ediyoruz. Taşmalı havuz, skimmer havuz, gizli taşmalı havuz. Hangisi sizin için uygunsa, zamanı ve bütçeyi en uygun şekilde kullanıp taleplerinize göre havuz kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın

Zeytinalanı (Işıklar mevkii)- Fethiye Karayolu üzeri , Köyceğiz - Muğla

Karaçulha Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No: 219 Fethiye - Muğla

+90 539 599 28 28

info@yuvamprefabrikcelik.com