Yuvam Çelik Yapı ile tanışın

Yuvam Çelik Yapı, Muğla’nın en prestijli çelik yapı projelerini inşa ederken, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Muğlalı bir firmadır.

Güvenilir

Her zaman ulaşılabilir, çünkü bölgenin yerlisi, köklü, sözleşme prensibi ile çalışır

Tecrübeli

650 teslim edilmiş yapı ile %100 müşteri memnuniyeti

Profesyonel

Bünyesinde bulunan 67 çalışanı ile her adımda mükemmel hizmet

Bizi Tercih Etmekte Çok Haklısınız

Yuvam Çelik Yapı, Muğla’nın Dalaman ilçesinde doğup büyüyen kadın bir girişimci olan Arife Muslu tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Muslu, çelik yapı konusunda aldığı eğitimler ve edindiği tecrübelerle kurulduğu ilk günden bu yana kadın özeni ve hassasiyetiyle Muğla’nın her ilçesinde hizmet vermektedir. 

Firma, bu güne kadar teslim ettiği 650’nin üzerinde yapı ile bölgenin en fazla çelik binasını inşa etmenin gururunu, tecrübesini ve avantajını hizmetlerine yansıtmaktadır. Böylece %100 müşteri memnuniyeti ve güven esasına dayalı bir alışveriş sunmaktadır.

Bir ev yaptırmak, önemli bir karardır. Bu kararı verdikten sonra yanınızda sizi anlayan, isteklerinize doğru şekilde yön veren, bilgi ve tecrübeli bir ekibin bulunması çok önemlidir.

Yuvam Çelik Yapı, profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla, tüm süreçleri sizin için takip ederek ev yaptırma sürecinizi en güzel şekilde hatırlamanızı sağlar.

Öncelikli hedefi müşterilerin talepleri doğrultusunda çelik ev inşa etmek olan firmanın çalışmaları arasında; havuz, peyzaj çalışmaları, bahçe duvarı, panjur sistemleri, dolap imalatı gibi yaşama dair her türlü hizmet bulunmaktadır.

Hizmet Sürecimiz

j

Sözleşme Hazırlama

Sizin için en önemli olan karar aşamasının tamamlanmasından sonra, firmamız ile yapılacak sözleşme ile karşılıklı güvenimizi resmi hale getiriyoruz.

Bu aşamada, tahmini teslim süresi, tahmini fiyatlandırma ve talep ettiğiniz detaylar hakkında bilgi veriyoruz.

Plan ve Proje çizimi

Aklınızdaki projeyi, profesyonel ekibizin yapacağı çizimlerle 3 Boyutlu görme imkanı buluyorsunuz. Bu sayede gerçek bir ev deneyimi yaşayarak ihityaçlarınızla ilgili daha net karar verme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bu aşamada, ortaya çıkan gerçek ölçüler ve talepler doğrultusunda teslim süresi ve fiyat konusunda anlaşmamızı teyit ediyoruz.

Bina Teslimi

Karar verip onayladığınız projenin çizimlerine uygun olarak üretilen çelik konstrüksiyon yapı malzemelerinin kurulumunu gerçekleştirip, sözleşme aşamasında karar verdiğimiz tüm detaylara hassasiyetle dikkat ederek evinizi tamamlayıp, teslim ediyoruz.

En sevdiğim(n)iz bölüm, memnuniyetle evinize girdiğinizi görmek.

Ekibimizle Tanışın

Arife Muslu 

İşletme Sahibi

Seher Çelik

İnşaat Mühendisi

Büşra Telkök

Mutfak – Dolap Tasarım

Azize Muslu 

Organizasyon Sorumlusu

Fatih Karahan 

Teknik Ekip Müdürü

Murat Muslu 

Personel Müdürü

Fatih Çullu

Ulaşım

İbrahim Çiftçi

Kurulum 

Ayhan Ateş 

Kurulum

Erol Fıratoğlu

Kalıp Ustası

Abdurrahman Karagöz

Boya Ustası

Mehmet Ot 

Boya Ustası

Nurettin Karagöz 

Boya Ustası

Şenol Yılmaz

Kalıp Ustası

Tahsin Kor

Kalıp Ustası

Yusuf Çetin 

Kalıp Ustası

Yıllık Tecrübe

Tamamlanmış proje

Devam eden proje

Profesyonel Çalışan

“Hem zaman ve para tasarrufu yaparak ev yaptırmayı hem de süreç öncesinde, esnasında ve sonrasında kolayca muhatap bulmayı istiyorsanız; biz buradayız. Yaptığımız işle kendi memleketimize gururla değer katıyoruz.”

Arİfe Muslu – İşletme Sahİbİ

Bize Ulaşın

Zeytinalanı (Işıklar mevkii)- Fethiye Karayolu üzeri , Köyceğiz - Muğla

Karaçulha Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No: 219 Fethiye - Muğla

+90 539 599 28 28

info@yuvamprefabrikcelik.com